W IM o profesjonalnych narzędziach wiemy prawie wszystko. Od ponad 20 lat z powodzeniem działamy na rynku dystrybucji narzędzi renomowanych marek. Naszym wiodącym partnerem jest Facom – jesteśmy jednym z największych dealerów tego producenta w Polsce. Różnorodność naszej oferty produktowej pozwala na dużą elastyczność w realizacji zamówień, kompleksową obsługę i dostosowanie się do potrzeb klientów. Mocna pozycja na rynku umożliwia nam oferowanie bardzo korzystnych warunków cenowych.

Od kilku lat zajmujemy się systemami dokręcania kontrolowanego w montażu przemysłowym. Oferujemy kompletne stanowiska oparte na sterownikach i narzędziach DC oraz narzędziach pneumatycznych. Naszym głównym partnerem jest w tym zakresie firma Ingersoll-Rand. Wdrożyliśmy z powodzeniem kilkadziesiąt kompletnych stanowisk, w tym nietypowe - zawierające takie rozwiązania jak systemy multi-wrzecionowe.

Nasza oferta obejmuje także materiały ścierne. We współpracy z firmą Pferd-VSM pomagamy w doborze odpowiednich technologii obróbki powierzchni. Zajmujemy się również całościowym wyposażaniem linii produkcyjnych, stanowisk remontowo-naprawczych, utrzymania ruchu i serwisów - proponując naszym klientom produkty z niezwykle rozbudowanych katalogów firm Cromwell i KS Tools. Ponadto oferujemy zabudowy samochodowe i meble warsztatowe. Mamy spore doświadczenie w realizacji dużych, skomplikowanych projektów i zamówień publicznych.

Jesteśmy partnerem dla firm specjalizujących się w branży motoryzacyjnej i przedsiębiorstw produkcyjnych działających we wszystkich gałęziach przemysłu. Nasza oferta zadowoli również pasjonatów majsterkowania i hobbystów, poszukujących profesjonalnych narzędzi. We współpracy z klientami stawiamy przede wszystkim na profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze odpowiednich narzędzi, wskazujemy konkretne rozwiązania, oferujemy kompleksową pomoc techniczną.

Każdą z ofert przygotowujemy indywidualnie. Szybko i rzetelnie realizujemy zamówienia. Działamy na terenie całej Polski i współpracujemy z zagranicznymi kontrahentami w ramach eksportu na terenie UE i poza nią. Na życzenie klienta organizujemy prezentacje narzędzi, które pomagają w poznaniu ich funkcjonalności i dokonaniu właściwego wyboru.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół IM